Stojany na odpadkové pytle s víkem 240–330 l vícebarevné PP [340989]
Kód: 340989Detailní popis produktu
Tato stylový, praktický stojan na odpadkové pytle je nezbytným doplňkem do kuchyně, obývacího pokoje, kanceláře atd.
Stojan na odpadkové pytle je vyroben ze 100% PP (polypropylen) a snadno se čistí vlhkým hadříkem. Tento držák na pytle na odpadky je určen pro sběr odpadu, navíc s ním můžete třídit až tři druhy. Vzhledem k lehké konstrukci se snadno přemisťuje.
- Barva: vícebarevná
- Materiál: 100% PP (polypropylen)
- Rozměry: 98 x 36 x 82 cm (Š x H x V)
- Objem každého pytle: 80–110 l
- Čistá hmotnost: 3,1 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přístřešky na popelnice a sekačky |
|---|---|
| EAN: | 8720286875575 |
| Šířka: | 98 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | mix barev |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 98 x 36 x 82 cm (Š x H x V) |
| Objem každého pytle: | 80–110 l |
| Čistá hmotnost: | 3,1 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| Rozměr balení 1: | 34 x 23.2 x 39.4 cm |
-1.png)