Přístřešek na popelnici 70 x 89 x 117 cm masivní akáciové dřevo [360027]
Kód: 360027Detailní popis produktu
Tento dřevěný přístřešek udržuje popelnici na zahradě mimo dohled a vytváří krásné a čisté prostředí.
- Masivní akáciové dřevo: Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
- Promyšlený design: Dvířka a víko umožňují snadné vkládání a vyjímání odpadkového koše. Kromě toho je box na popelnici vybaven zámky v přední části, které zajišťují bezpečné uzavření dvířek.
- Praktický design: Přístřešek na popelnici má kovový řetízek spojující víko popelnice s víkem boxu, takže při otevření dřevěného boxu se popelnice automaticky otevře.
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
- Rozměry: 70 x 89 x 117 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 66 x 82 x 115 cm (Š x H x V)
- Dvoudveřová otevřená konstrukce se zámky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přístřešky na popelnice a sekačky |
|---|---|
| EAN: | 8720845731724 |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 89 cm |
| Výška: | 117 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Rozměry: | 70 x 89 x 117 cm (Š x H x V) |
| Vnitřní rozměry: | 66 x 82 x 115 cm (Š x H x V) |
-1.png)