Seník pro králíky 28 x 10 x 10 cm masivní jedlové dřevo [172422]
Kód: 172422Související produkty
Detailní popis produktu
Tento dřevěný seník pro králíky je speciálně navržen pro morčata, činčily, králíky a další malá zvířata.
- Přírodní a spolehlivý materiál: Tento seník pro králíky je vyroben z neošetřeného masivního jedlového dřeva, které je odolné, bezpečné a bez zápachu, takže je ideálním materiálem na zásobník sena pro vaše domácí mazlíčky.
- Prospěšné pro zdraví domácích zvířat: Dřevěný zásobník na seno pro králíky udržuje zdraví vašeho domácího mazlíčka tím, že zabraňuje smíchání sena s nejedlými předměty a chrání ho před močí a výkaly.
- Široké použití: Velikost zásobníku na seno je vhodná pro krmení různých malých zvířat, jako jsou králíci, činčily, morčata, křečci atd.
- Materiál: masivní jedlové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 28 x 10 x 10 cm (Š x H x V)
- Maximální nosnost: 8 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krmítka a pítka pro zvířata |
|---|---|
| EAN: | 8721012161719 |
| Šířka: | 28 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 28 x 10 x 10 cm (Š x H x V) |
| Maximální nosnost: | 8 kg |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
-1.png)