Rozšíření kurníku 268 x 100 x 190 cm kov [171561]
Kód: 171561Související produkty
Detailní popis produktu
Kombinací této sady na rozšíření kurníku s vaším stávajícím kurníkem můžete vytvořit velký prostor, kde se mohou vaše slepice volně prohánět.
- Robustní materiál: Tento kurník je vyroben z kovu, který zajišťuje jeho pevnost a stabilitu.
- Užitečné rozšíření: Rozšířením kurníku získáte prostor pro více zvířat, takže slepice budou mít více prostoru pro svůj pohyb.
- Drátěné pletivo: Drátěné pletivo lze použít v kombinaci s rámem k vytvoření uzavřeného výběhu pro zvířata, který pomáhá předcházet neplechám a nehodám a zajišťuje dobrou ventilaci.
Je dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze roli drátěného pletiva, vázací drát, ploché spojky a vruty do dřeva.
- Barva: stříbrná
- Materiál: kov
- Rozměry: 268 x 100 x 190 cm (D x Š x V)
- Velikost oka: 41 x 25 mm
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obydlí, klece a přístřešky pro zvířata |
|---|---|
| EAN: | 8720286880388 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 268 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| Rozměry: | 268 x 100 x 190 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Velikost oka: | 41 x 25 mm |
| Rozměr balení 1: | 12.9 x 12.6 x 116.3 cm |
-1.png)