Schodové rohože 20 ks 65 x 24 x 4 cm , půlkulaté, velké [3365793]
Kód: 3365790 3365792 3365795 3365791 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tyto nášlapy budou nejen výrazným dekorativním doplňkem vašeho domova, ale také vás ochrání před uklouznutím při chůzi po schodech nahoru a dolů. Zároveň se postarají o to, aby se vaše schody nepoškrábaly.
- Prémiový materiál: Tyto nášlapy jsou vyrobeny ze 100% všívaného PP, takže tlumí hluk, zabraňují uklouznutí a jsou teplé.
- Omyvatelný nášlap se záhybem: Tyto nášlapy je také možné prát a lze je zahnout, takže ochrání vaše schody z horní i přední strany.
- Oboustranné lepicí pásky: Oboustranné lepicí pásky na spodní straně zajišťují snadné a rychlé položení nášlapů na schody.
- Materiál: 100% všívaný PP
- Rozměry: 65 x 24 x 4 cm (D x Š x T)
- Výška vlasu: 3,5 mm
- Gramáž: 375 g/m²
- Oboustranné lepicí pásky
- Balení obsahuje:
- 20 x rohož na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | červená, světle hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 65 x 24 x 4 cm (D x Š x T) |
| Výška vlasu: | 3,5 mm |
| Gramáž: | 375 g/m² |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
ZDARMAZDARMA
3282954
ZDARMAZDARMA
3282900
ZDARMAZDARMA
3282914
ZDARMAZDARMA
3365859
ZDARMAZDARMA
3282966
ZDARMAZDARMA
3283002
ZDARMAZDARMA
3283780
ZDARMAZDARMA
3365901
ZDARMAZDARMA
3282946
ZDARMAZDARMA
3282915
ZDARMAZDARMA
3282944
ZDARMAZDARMA
3365669
ZDARMAZDARMA
3365710
-1.png)