Relaxační křeslo se stoličkou textil [3097566]
Kód: 3097569Detailní popis produktu
Pořídili byste si rádi křeslo, na kterém byste si mohli po náročném dni pořádně odpočinout? Pak je pro vás toto pohodlné relaxační křeslo se stoličkou ideální volbou!
- Prvotřídní materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a také je prodyšná a odolná.
- Robustní a stabilní rám: Křeslo do obýváku podepírá kovový rám a nohy z masivního kaučukovníkového dřeva, takže je odolné a stabilní.
- Ještě více pohodlí: Na područky si můžete pohodlně opřít lokty. Vyložte si nohy na přiloženou stoličku a pohodlně relaxujte. Stoličku můžete umístit kamkoli podle vašich preferencí.
- Materiál: textil (100% polyester), kov, masivní kaučukovník, překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Relaxační křeslo:
- Celkové rozměry: 70 x 77 x 98 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 50 cm
- Hloubka sedáku: 45 cm
- Výška sedáku od země: 38 cm
- Výška područky od země: 51 cm
- Stolička:
- Rozměry: 45 x 29,5 x 39 cm (Š x H x V)
- Tloušťka sedáku: 7 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x relaxační křeslo
- 1x stolička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla s podnožkou |
|---|---|
| EAN: | 8720286883204 |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 29.5 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, fialová, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 70 x 77 x 98 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 50 cm |
| Hloubka sedáku: | 45 cm |
| Výška sedáku od země: | 38 cm |
| Výška područky od země: | 51 cm |
| Rozměry: | 45 x 29,5 x 39 cm (Š x H x V) |
| Tloušťka sedáku: | 7 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 12.9 kg |
-1.png)