Klubové křeslo s podnožkou umělá kůže [60711]
Kód: 60707Detailní popis produktu
Toto klubové křeslo a stolička vytvoří v každé čekárně, recepci, kanceláři i domácnosti elegantní prostředí. Prošívané čalounění s ozdobnými knoflíky a půvabně zaoblené područky dodají každému interiéru hezkou dávku klasického stylu a luxusu.
Silně polstrované čalounění je velmi pohodlné a dřevěný rám je robustní a odolný. Kvalitní čalounění z umělé kůže se snadno čistí a je velmi odolné vůči opotřebení.
- Materiál: dřevěný rám + čalounění z umělé kůže
- Rozměry křesla: 69,5 x 62 x 71 cm (Š x H x V)
- Rozměry sedáku: 42,5 x 43,5 cm (Š x H)
- Výška sedáku od země: 40,5 cm
- Rozměry stoličky: 31 x 31 x 32 cm (Š x H x V)
- Max. nosnost: 110 kg
- Materiál: Bavlna: 5%, Polyester: 4%, Polyuretan: 2%, PVC: 89%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla s podnožkou |
|---|---|
| EAN: | 8718475829652 |
| Barva: | bílá, hnědá, stříbrná, zlatá |
| Materiál: | syntetický textil + bavlna |
| Rozměry křesla: | 69,5 x 62 x 71 cm (Š x H x V) |
| Rozměry sedáku: | 42,5 x 43,5 cm (Š x H) |
| Výška sedáku od země: | 40,5 cm |
| Rozměry stoličky: | 31 x 31 x 32 cm (Š x H x V) |
| Max. nosnost: | 110 kg |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
-1.png)