Rám postele s fotbalovým motivem kov 90 x 200 cm [324746]
Kód: 324744 324747 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v tomto pohodlném kovovém rámu postele!
Toto jednolůžko s fotbalovým designem je esteticky příjemné a stane se ústředním bodem vaší ložnice. Postel má pevnou konstrukci z práškově lakovaného kovu, díky čemuž je mimořádně robustní a odolná. Robustní lamely poskytují potřebnou oporu a pohodlí. Na této posteli si můžete každou noc užít skvělý spánek!
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: kov s práškovým nástřikem
- Rozměry: 207,6 x 95,8 x 101 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- S fotbalovým motivem
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 95.8 cm |
| Hloubka: | 207.6 cm |
| Výška: | 101 cm |
| Barva: | bílá, černá, růžová, šedá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 207,6 x 95,8 x 101 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 15.8 kg |
-1.png)