Rám postele/pohovky kovový 90 x 200 cm [324767]
Kód: 324768 324767 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato moderní rozkládací pohovka je ideálním řešením pro ubytování nečekaných hostů, kteří přes noc přenocují, a zároveň poskytuje pohodlné posezení během dne.
Tento kus nábytku můžete snadno přes den proměnit v pohovku a v noci v pohodlnou postel. Rám denní postele maximalizuje dostupnou podlahovou plochu a zároveň poskytuje prostor na spaní, což z něj činí ideální volbu pro lidi s omezeným obytným prostorem. Přídavné lůžko je navíc vybaveno bočním zábradlím, které brání uživateli v rozvalování se během spánku. Celý rám postele má robustní kovovou konstrukci, díky čemuž je velmi odolný a vhodný pro každodenní používání.
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: práškově lakovaný kov
- Celkové rozměry: 206,5 x 95 x 89,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrací: 200 x 90 cm (D x Š) (matrace nejsou součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 95 cm |
| Hloubka: | 206.5 cm |
| Výška: | 89.5 cm |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 206,5 x 95 x 89,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrací: | 200 x 90 cm (D x Š) (matrace nejsou součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 16.7 kg |
-1.png)