Rám postele masivní borovice 90 x 200 cm [3104789]
Kód: 3104789Související produkty
Detailní popis produktu
Vyberte si moderní styl do své ložnice s tímto dřevěným rámem postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Stabilní lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Pohodlné čelo postele: Klasické čelo postele vám umožní pohodlně odpočívat při čtení nebo sledování filmu.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 90 x 200 cm.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 205,5 x 95,5 x 93,5 cm (D x Š x V)
- Rozměry čela postele: 94 x 6 x 82,5 cm (Š x H x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720287035398 |
| Šířka: | 95.5 cm |
| Hloubka: | 205.5 cm |
| Výška: | 93.5 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 205,5 x 95,5 x 93,5 cm (D x Š x V) |
| Rozměry čela postele: | 94 x 6 x 82,5 cm (Š x H x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo |
| Hmotnost: | 19.48 kg |
-1.png)