Rám postele kov 90 x 200 cm [324821]
Kód: 324821 324822 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vytvořte si ve své ložnici elegantní a klasický vzhled s tímto kovovým rámem postele!
Rám postele má pevnou konstrukci z kovu. Robustní překližkové lamely poskytují potřebnou oporu. Postel je vhodná pro matraci o rozměrech 90 x 200 cm.
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: práškově lakovaný kov, překližka
- Celkové rozměry: 200 x 90 x 78 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Výška spací plochy od země: 36 cm
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Materiál: | dřevotříska + kov |
| Celkové rozměry: | 200 x 90 x 78 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Výška spací plochy od země: | 36 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
-1.png)