Psací stůl z masivního akáciového dřeva 110 x 55 x 76 cm [246225]
Kód: 246225Detailní popis produktu
Tento psací stůl z akáciového dřeva je stylový a praktický. Jeho elegantní design zaujme v jakékoli místnosti na první pohled.
Tento psací stůl má pevnou a odolnou desku. 3 velké přihrádky poskytují další úložný prostor, do kterého můžete uschovat knihy, občerstvení a další osobní potřeby. Tento studijní stůj je vyroben z masivního akáciového dřeva. Akácie je tropické tvrdé dřevo, které je proslavené svou bohatou kresbou a známé také jako palisandr nebo růžové dřevo. Krásná přírodní kresba dřeva se liší kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž jedinečný a odlišuje se od všech ostatních. Pevné dřevěné nohy přispívají k jeho robustní konstrukci. Náš psací stůl snadno sestavíte.
Důležité upozornění: Barva se může lišit kus od kusu, a proto je každý kus unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Barva: hnědá a bílá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo
- Rozměry: 110 x 55 x 76 cm (D x Š x V)
- Se 3 úložnými prostory
- Leštěné, natřené a nalakované
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8718475602910 |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 110 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Barva: | bílá/hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 110 x 55 x 76 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 20.7 kg |
| Rozměr balení 1: | 62.6 x 27.1 x 117.9 cm |
-1.png)