Psací stůl 110 x 50 x 94 cm masivní akácie a ocel [247964]
Kód: 247964Detailní popis produktu
Náš psací stůl z masivního akáciového je doplněn 2 zásuvkami, poličkami a policí na klávesnici. Vyzařuje působivé vintage kouzlo, které nevšedním způsobem oživí váš byt či kancelář. Můžete ho rovněž použít jako konzolový stolek nebo stůl na počítač.
Tělo stolu je vyrobeno z masivního akáciového dřeva. Akácie, kterému se někdy také říká rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou texturou. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Řemeslné zpracování a překrásná kresba dřeva se zasluhují o to, že je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních.
Psací stůl je nejen stabilní a odolný, ale navíc je příjemný i po estetické stránce. V jediném kusu nábytku se důmyslně kombinují půvabné ručně vyřezávané ornamenty a ocelové nohy. Dvě zásuvky a poličky vám poskytnou spoustu místa, kde si můžete přehledně uspořádat své složky a další kancelářské potřeby, které si přejete mít po ruce.
Sestavení psacího stolu je jednoduché. Důležité upozornění: Odstíny a kresby dřeva se mohou lišit kus od kusu, každý z našich psacích stolů je proto zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: Masivní akáciové dřevo + ocel s práškovým nástřikem
- Rozměry: 100 x 50 x 94 cm (Š x H x V)
- Rozměry přihrádky s poličkami: 100 x 22 x 18 cm (Š x H x V)
- Leštěné, natřené a nalakované
- S poličkami a policí na klávesnici
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8719883559261 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 100 x 50 x 94 cm (Š x H x V) |
| Rozměry přihrádky s poličkami: | 100 x 22 x 18 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 28.42 kg |
| Rozměr balení 1: | 59.7 x 38.9 x 114.1 cm |
-1.png)