Posuvné dveře Přírodní 100 x 208 cm Masivní borovicové dřevo [3445638]
Kód: 3445638Detailní popis produktu
Vylepšete svůj interiér s našimi moderními posuvnými dveřmi, co spojují funkčnost s hezkým designem. Jejich kompaktní mechanismus skvěle využije prostor a vytvoří plynulé přechody mezi místnostmi.
- Struktura z borového dřeva: Tyhle posuvné dveře jsou z masivního borového dřeva, což zajišťuje přirozený vzhled, který se hodí do různých stylů interiéru a dodává sílu a stabilitu.
- Prvky s povrchovou úpravou: Dráha dveří je z odolné oceli s práškovým nástřikem, který vypadá moderně a chrání před opotřebením.
- Posuvný horní mechanismus: Horní dráha se pohybuje bez námahy, což umožňuje snadný vstup a plynulý provoz bez potřeby víc místa.
- Design šetřící prostor: Navrženo pro efektivní využití prostoru, posuvné dveře mají minimalistický design pro malé pokoje, ideální pro městské bydlení.
- Tipy pro údržbu: Udržujte posuvné dveře snadno, stačí je otřít vlhkým hadříkem a vyhýbat se silným chemikáliím. Pravidelná péče zaručí, že dráha bude fungovat dobře.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 213,5 x 2,5 x 208 cm (D x Š x V)
- Závaží: 23,16 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Dveře na stáji
- 2 x Posuvné kolejnice
- 2 x Kolečka
- 2 x Zarážky
- 1 x Podlahový vodič
- 2 x Blok proti skoku
- 5 x Upínací svorky
- Jiný potřebný hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451786559 |
| Šířka: | 2.5 cm |
| Hloubka: | 213.5 cm |
| Výška: | 208 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 25.28 kg |
| Celkové rozměry: | 213,5 x 2,5 x 208 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 23,16 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 15.6 x 9.1 x 113.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 43.3 x 13.7 x 103.3 cm |
-1.png)