Posuvné dveře NARVIK Přirozená a černá 90 x 210 cm (213,5 cm) [3445380]
Kód: 3445380Detailní popis produktu
Změňte svůj prostor s našimi moderními posuvnými dveřmi, které kombinují funkčnost s cool designem. Jeho kompaktní konstrukce skvěle doplňuje rozložení místností a umožňuje plynulý přechod mezi jednotlivými prostory.
- Struktura z borovicového dřeva: Posuvné dveře z masivního borovicového dřeva dodávají přírodní vzhled a zajišťují pevnost a stabilitu pro různé styly interiéru.
- Práškově lakované ocelové prvky: Odolná práškově lakovaná ocel přináší moderní černý povrch, který vypadá skvěle a chrání materiály před opotřebením.
- Posuvný horní mechanismus: Horní kolejnice se snadno posunuje, což zajišťuje jednoduchý přístup a plynulou funkci bez zabírání dalšího prostoru.
- Design šetřící místo: Minimalistický design je ideální pro menší prostory a maximálně využívá prostor v místnostech, což ho dělá perfektní volbou pro městské byty.
- Tipy na údržbu: Udržujte posuvný systém v bezvadném stavu jednoduchým otíráním vlhkým hadříkem a vyhýbáním se agresivním chemikáliím. Pravidelně se tak postaráte o jeho hladký chod.
Je dobré vědět:
- Neužívej tento produkt, pokud jsou nějaké součásti poškozené, roztržené nebo chybí.
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borové dřevo a práškově lakovaná ocel
- Celkové rozměry: 213,5 x 3,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 30,36 kg
- Úspora místa
- Posuvná horní část
- Maximální hmotnost: 100 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Dveře
- 1 x Posuvná kolejnice (213,5 cm)
- 2 x Kloub
- 2 x Zarážka
- 1 x Návod
- 2 x Blok proti skoku
- 5 x Upínací svorka
- Další potřebný hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Název rozsahu: Narvik
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451783978 |
| Šířka: | 3.5 cm |
| Hloubka: | 213.5 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní borové dřevo a práškově lakovaná ocel |
| Hmotnost: | 34.14 kg |
| Celkové rozměry: | 213,5 x 3,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 30,36 kg |
| Maximální hmotnost: | 100 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Název rozsahu: | Narvik |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 8.9 x 113.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 53.8 x 13.7 x 113.9 cm |
-1.png)