Podnožka 45x29,5x35 cm samet [341469]
Kód: 341474 341478 341445 341476 341469 341436 341444 341468 341435 341473 341440 341472 341439 341470 341437 341475 341442 341471 341438 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dodejte svému interiéru moderní nádech s touto útulnou a stabilní podnožkou!
- Prvotřídní materiál: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je výjimečně měkká a příjemná na dotek.
- Dřevěné nohy: Čtyři nohy z kaučukovníkového dřeva dodávají produktu přirozený a příjemný vzhled a zároveň zajišťují stabilitu. Skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru.
- Multifunkční design: Tato podnožka je vhodná k vyložení nohou, když sedíte na pohovce nebo na polohovacím či jiném křesle, případně v pokoji nabídne další místo k sezení.
- Materiál: samet (100% polyester), masivní kaučukovníkové dřevo, překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V)
- Tloušťka sedáku: 7 cm
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podnožky a taburety |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 29.5 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, světle hnědá, hnědá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, žlutá |
| Materiál: | masivní dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V) |
| Tloušťka sedáku: | 7 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
-1.png)