Podnožka 45x29,5x35 cm umělá kůže [341492]
Kód: 341490 341492 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dodejte svému interiéru moderní nádech s touto útulnou a stabilní podnožkou!
- Prvotřídní materiál: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Je odolná vůči skvrnám, což usnadňuje její čištění za pomoci vlhkého hadříku. Hladký povrch jí navíc dodává půvab pravé kůže a luxusní vzhled.
- Dřevěné nohy: Čtyři nohy z kaučukovníkového dřeva dodávají produktu přirozený a příjemný vzhled a zároveň zajišťují stabilitu. Skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru.
- Flexibilní design: Tato podnožka je vhodná k vyložení nohou, když sedíte na pohovce nebo na polohovacím či jiném křesle, případně v pokoji nabídne další místo k sezení. Vzhledem k jednoduchému designu a kompaktní velikosti je navíc ideální pro téměř všechny vaše obytné prostory.
- Materiál: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), masivní kaučukovníkové dřevo, překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V)
- Tloušťka sedáku: 7 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podnožky a taburety |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 29.5 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Barva: | černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo + kůže |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V) |
| Tloušťka sedáku: | 7 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
-1.png)