Dětská postel 70 x 140 cm masivní borové dřevo [834525]
Kód: 834526 834525 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ať už plánuje své další dobrodružství, nebo usíná, vaše dítě si tento fantastický dřevěný rám dětské postele zamiluje!
- Masivní borovicové dřevo: Rám dětské postele je vyroben z masivního borovicového dřeva. Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Pevné lamely: Dětská postel má dřevěné lamely pro pevnou oporu, větrání a stabilitu.
- Design postele Tipi: Tato dětská postel se vyznačuje moderním kříženým rámem inspirovaným stylovými stany ve stylu tipi, kam můžete zavěsit závěsy a vytvořit tak svému dítěti soukromí.
- Promyšlený design: Rám dětské jednolůžkové postele je přímo na zemi, což zabraňuje zranění nebo namáhání vašeho mladšího dítěte při kutálení a lezení dovnitř nebo ven.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. Můžete se podívat do našeho obchodu a najít si odpovídající matraci.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 149 x 74 x 121,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 70 x 140 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Vhodné pro děti od 18 měsíců do 4 let
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 74 cm |
| Hloubka: | 149 cm |
| Výška: | 121.5 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 149 x 74 x 121,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 70 x 140 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 14.7 kg |
-1.png)