Patrová postel 90 x 200/140 x 200 cm masivní borové dřevo [3207173]
Kód: 3207174 3207176 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato dřevěná palanda je elegantní a funkční, takže je perfektním doplňkem do každé místnosti s omezeným prostorem.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Bezpečný design: Patrová postel je navržena s ohledem na bezpečnost. Je vybavena zábradlím, které zabraňuje tomu, aby se uživatel během spánku vykutálel.
- Vhodné pro omezený prostor: Rám postele je vynikající volbou pro každou místnost s omezeným prostorem, nabízí dvě samostatná lůžka s kompaktním designem.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 207 x 145,5 x 145 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm/140 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 145.5 cm |
| Hloubka: | 207 cm |
| Výška: | 145 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 207 x 145,5 x 145 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm/140 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 57.2 kg |
| Rozměr balení 1: | 35.8 x 23.2 x 104 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.8 x 19.5 x 112.7 cm |
-1.png)