Otoman s poduškou 40 x 30 x 40 cm polyratan [319393]
Kód: 319392Detailní popis produktu
S tímto otomanem můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.
- Odolný materiál: PE ratan, známý také jako polyratan, je odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Zachová si skvělý vzhled po dlouhou dobu. Nabízí výbornou kvalitu, pohodlí a estetický vzhled.
- Robustní rám: Práškově lakovaný kovový rám podnožky zajišťuje pevnost a stabilitu.
- Měkká poduška: Silná, odnímatelná poduška podnožky zajišťuje maximální pohodlí při sezení.
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Poznámka:
- Abyste zaručili, že váš venkovní nábytek zůstane stále krásný, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Otoman:
- Materiál: PE ratan, práškově lakovaný kov
- Rozměry: 40 x 30 x 40 cm (D x Š x V)
- Poduška:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Tloušťka: 4 cm
- Vhodné pro použití uvnitř i venku
- Balení obsahuje:
- 1x taburet
- 1x poduška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podnožky a taburety |
|---|---|
| EAN: | 8720845678975 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | černá, hnědá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 40 x 30 x 40 cm (D x Š x V) |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Tloušťka: | 4 cm |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
-1.png)