Osmanský rám postele bez matrace 120x190 cm umělá kůže [3310792]
Kód: 3310789 3310792 3310793 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento rám postele s podnožkou dokonale spojuje moderní estetiku s praktickou funkčností a nabízí vám úložné řešení i pohodlný spánek.
- Dlouhotrvající a snadná údržba: Umělá kůže je vysoce odolný materiál, který je odolný vůči skvrnám, takže se snadno čistí pouze vlhkým hadříkem. Její hladký povrch jí dodává elegantní vzhled připomínající pravou kůži.
- Dostatek úložného prostoru pod postelí: Tento rám postele nabízí prostorný úložný prostor pod postelí, který maximalizuje váš prostor, aniž by vyžadoval další podlahovou plochu. Poskytuje dostatek prostoru pro uložení předmětů, jako jsou další přikrývky, polštáře a sezónní oblečení, takže je ideální pro menší nebo stísněnější prostory.
- Pohodlný zvedací mechanismus: Integrovaný hydraulický zvedací mechanismus umožňuje snadný přístup k vašim věcem uloženým pod postelí. Jednoduchým zatažením za rukojeť se lamelový rošt plynule zvedne, což vám umožní rychle a bez námahy vyndat vaše věci.
- Rošt není potřeba: Rám postele obsahuje lamelový rošt, který poskytuje vynikající oporu a prodyšnost matrace, takže odpadá potřeba lamely.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), kov, překližka, kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 193 x 120 x 23,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Max. nosnost: 280 kg
- Úložný prostor pod postelí
- Hydraulický zvedací mechanismus
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 193 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Barva: | bílá, černá, světle hnědá, hnědá, šedá |
| Materiál: | kov + kůže |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Celkové rozměry: | 193 x 120 x 23,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Max. nosnost: | 280 kg |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)