Osmanský postel s matrací 100x200 cm textil [3311521]
Kód: 3311520 3311524 3311519 3311523 3311518 3311522 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Používejte tuto taburetku s matrací pro klidný spánek! Nabízí úložný prostor i pohodlný spánek.
- Měkký a odolný materiál: Polyesterová tkanina nabízí kombinaci měkkosti, prodyšnosti a odolnosti a zaručuje vám maximální pohodlí a útulnost.
- Matrace s taštičkovými pružinami: Tato matrace s taštičkovými pružinami má jednotlivé taštičkové pružiny, které fungují nezávisle a poskytují personalizovanou oporu reagováním pouze na tlak v každé oblasti. Tato konstrukce zabraňuje „srolování“ a snižuje přenos pohybu ve srovnání s tradičními matracemi s otevřenými pružinami. Každá taštičková pružina podpírá tělo individuálně.
- Dostatek úložného prostoru pod postelí: Díky hydraulickému zvedacímu mechanismu nabízí rám postele dostatek úložného prostoru pod postelí, maximalizuje prostor, aniž by zabíral další podlahovou plochu. Jednoduchým zatažením za rukojeť se lamelový rošt plynule zvedne, což vám umožní rychle a bez námahy vyndat vaše věci.
- Pohodlná vrchní matrace: Tato vrchní matrace zvyšuje oporu a pohodlí díky svému měkkému a prodyšnému povrchu a zároveň prodlužuje životnost vaší matrace. Jeho odnímatelný potah umožňuje snadné praní, takže údržba je hračka.
Dobré vědět:
- Z hygienických důvodů nelze matraci vrátit, pokud je obal odstraněn nebo otevřen.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Rám postele s čelem:
- Materiál: textil (100% polyester), kov, překližka, kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 203 x 100 x 78/88 cm (D x Š x V)
- Max. nosnost: 140 kg
- Úložný prostor pod postelí
- Hydraulický zvedací mechanismus
- Montáž nutná: ano
- Matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: taštičkové pružiny, pěna
- Pevnost: střední
- Celkové rozměry: 100 x 200 x 20 cm (Š x D x V)
- Vrchní matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 100 x 200 x 5 cm (Š x D x V)
- Snímatelný a pratelný potah
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
- 1x matrace
- 1x vrchní matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 100 x 200 x 20 cm (Š x D x V) |
| Max. nosnost: | 140 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Pevnost: | střední |
| Rozměry: | 100 x 200 x 5 cm (Š x D x V) |
| Hmotnost: | 65.93 kg |
-1.png)