Nástěnné čelo postele 106x3x91,5 cm masivní borové dřevo [824667]
Kód: 824664 824667 824665 824666 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3312163
Detailní popis produktu
Dřevěné nástěnné čelo postele má klasický design, který dodá nádech elegance každé ložnici!
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Instalace na stěnu: Toto záhlaví se snadno montuje na zeď v čele postele.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
- Vhodné typy postelí: Nástěnné čelo je určeno pro postele bez čela.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry: 106 x 3 x 91,5 cm (D x Š x V)
- Instalace na stěnu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 106 cm |
| Výška: | 91.5 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 106 x 3 x 91,5 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 9.34 kg |
-1.png)