Nášlapy na schody 8 ks světle hnědé 120x30x2 cm masivní dub [3282976]
Kód: 3282916 3283036 3282976 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze osm schodišťové stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené a světle lakované
- Rozměry: 120 x 30 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 8 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 120 x 30 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 51 kg |
ZDARMAZDARMA
3282945
ZDARMAZDARMA
3365871
ZDARMAZDARMA
3282950
ZDARMAZDARMA
3282944
ZDARMAZDARMA
3365710
ZDARMAZDARMA
3282919
ZDARMAZDARMA
3283774
ZDARMAZDARMA
3282943
ZDARMAZDARMA
3283777
ZDARMAZDARMA
3282911
ZDARMAZDARMA
3282921
ZDARMAZDARMA
3282903
ZDARMAZDARMA
3282936
ZDARMAZDARMA
3282901
ZDARMAZDARMA
3365908
ZDARMAZDARMA
3365835
-1.png)