Nášlapy na schody 20 ks světle hnědé 120x30x2 cm masivní dub [3282952]
Kód: 3282952 3283072 3283012 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Neošetřený povrch: Tuto okenní římsu vyrobenou z neošetřeného dubového dřeva si můžete ponechat v přírodní barvě nebo ji upravit barvou či lakem podle svých představ.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze dvacet schodišťové stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené
- Rozměry: 120 x 30 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 20 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 120 x 30 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 123 kg |
| Rozměr balení 1: | 38.8 x 6.3 x 131 cm |
ZDARMAZDARMA
3282978
ZDARMAZDARMA
3365684
ZDARMAZDARMA
3282933
ZDARMAZDARMA
3283776
ZDARMAZDARMA
3283775
ZDARMAZDARMA
3283779
ZDARMAZDARMA
3282907
ZDARMAZDARMA
3282911
ZDARMAZDARMA
3282951
ZDARMAZDARMA
3282950
ZDARMAZDARMA
3283785
ZDARMAZDARMA
3282902
-1.png)