Nášlapy na schody 16 ks světle hnědé 80x30x2 cm masivní dub [3282936]
Kód: 3282936 3283056 3282996 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Neošetřený povrch: Tuto okenní římsu vyrobenou z neošetřeného dubového dřeva si můžete ponechat v přírodní barvě nebo ji upravit barvou či lakem podle svých představ.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze osm šestnáct stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené
- Rozměry: 80 x 30 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 16 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 80 x 30 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 67.6 kg |
| Rozměr balení 1: | 36.7 x 6.2 x 87.9 cm |
ZDARMAZDARMA
3282900
ZDARMAZDARMA
3365902
ZDARMAZDARMA
3365835
ZDARMAZDARMA
3282923
ZDARMAZDARMA
3365764
ZDARMAZDARMA
3282898
ZDARMAZDARMA
3282897
ZDARMAZDARMA
3282941
ZDARMAZDARMA
3365908
ZDARMAZDARMA
3282950
ZDARMAZDARMA
3282921
ZDARMAZDARMA
3283780
-1.png)