Lavice kolem stromu Ø 160 cm dřevěná [41777]
Kód: 41777Detailní popis produktu
Tato kruhová lavice nebude jen pohodlným místem k sezení, ale také atraktivním doplňkem do vašeho venkovního prostoru. Její vnitřní průměr je 70 cm, takže ji můžete snadno postavit kolem stromu a vytvořit tak prostorné místo k sezení pro vás a vaši rodinu nebo přátele.
Naše lavička kolem stromu je vyrobena z vysoce kvalitního tropického tvrdého eukalyptového dřeva, které je známé pro svou mimořádnou odolnost vůči povětrnostním vlivům. A co víc, díky jejímu řemeslnému provedení a bytelné konstrukci budete moci tuto lavici používat venku po celý rok.
Tato lavice okolo stromu je kombinací stylu, odolnosti a pohodlí.
- Materiál: tropické tvrdé eukalyptové dřevo (napuštěné olejem)
- Celkové rozměry: 160 x 92 cm (průměr x V)
- Výška sedáku od země: 44 cm
- Vnitřní průměr (v horní části): 58,5 cm
- Vnitřní průměr (v dolní části): 70 cm
- Poduška je součástí balení: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | zahradní lavice |
|---|---|
| EAN: | 8718475961420 |
| Výška: | 92 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Celkové rozměry: | 160 x 92 cm (průměr x V) |
| Výška sedáku od země: | 44 cm |
| Vnitřní průměr (v horní části): | 58,5 cm |
| Vnitřní průměr (v dolní části): | 70 cm |
| Poduška je součástí balení: | ne |
-1.png)