Lamelový rošt postele se 13 lamelami 90 x 200 cm [327257]
Kód: 327257Detailní popis produktu
Tento pohodlný dřevěný lamelový rošt je dobrou volbou pro dobrý noční spánek!
S masivním bukovým rámem a březovými latěmi je rošt robustní a odolný. Oba konce lamel jsou drženy na místě gumovými krytkami SBS pro lepší stabilitu celé konstrukce. Prostě si užívejte a relaxujte na tomto rámu postele.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze lamelový rošt; matrace a rám postele nejsou součástí balení.
Dobré vědět:
- Montáž je nutná z důvodu přepravních omezení, která omezují velikost balení na maximálně 120 cm.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Barva gumových krytek: antracitová
- Materiál: masivní bukové dřevo, překližka, bříza
- Rozměry: 195 x 90 x 5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- 13 lamel
- SBS gumové krytky pro přichycení lamel
- Čelo ani nohy nejsou polohovací
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rošty |
|---|---|
| EAN: | 8720286360798 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 195 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 195 x 90 x 5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Barva gumových krytek: | antracitová |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
-1.png)