Křeslo pravá kůže [247800]
Kód: 247801 247800 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Naše křeslo z pravé kůže s nenápadným minimalistickým designem se rychle stane vaším oblíbeným místem pro povídání s přáteli, četbu, sledování televize nebo relaxaci.
Toto křeslo z pravé kůže je nejen luxusní doplněk pro vaše bydlení, ale také dokonale pohodlné místo k odpočinku. Ocelové části s práškovým nástřikem přispívají k robustnosti křesla a spolu s područkami a silně polstrovaným čalouněním vám nabízí mimořádně pohodlné posezení.
Sestavení křesla je jednoduché.
- Materiál: pravá kůže a ocel s práškovým nástřikem
- Rozměry: 55 x 62 x 75 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 52 cm
- Hloubka sedáku: 45 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stylová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 62 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | kov + kůže |
| Rozměry: | 55 x 62 x 75 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 52 cm |
| Hloubka sedáku: | 45 cm |
| Hmotnost: | 13.02 kg |
-1.png)