Křeslo 63 x 76 x 80 cm samet [351457]
Kód: 351459 351455 351454 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Hledáte křeslo, na kterém byste si mohli po náročném dni pořádně odpočinout? Pak je pro vás toto pohodlné křeslo ideální volbou!
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je mimořádně hebká a příjemná na dotek.
- Pohodlné sezení: Křeslo s čalouněným šikmým opěradlem a hlubokým sedákem dokonale rozptýlí stres a únavu. Silně polstrovaný sedák a područky jsou navíc velmi pohodlné.
- Pevný a stabilní rám: Relaxační křeslo podepírá kovový rám, je tedy robustní a stabilní.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: samet (100% polyester), kov, překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 63 x 76 x 80 cm (D x Š x V)
- Šířka sedáku: 50 cm
- Hloubka sedáku: 55 cm
- Výška sedáku od země: 40 cm
- Výška područky od země: 59–66 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stylová křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 76 cm |
| Hloubka: | 63 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 63 x 76 x 80 cm (D x Š x V) |
| Šířka sedáku: | 50 cm |
| Hloubka sedáku: | 55 cm |
| Výška sedáku od země: | 40 cm |
| Výška područky od země: | 59–66 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
-1.png)