Kovové náhradní čelo postele 200 cm [377155]
Kód: 377204 377155 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3314503
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3312810
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Stabilní rám s dlouhou životností: Ocel je pevná, stabilní a dlouhodobě odolná, takže je ideální volbou pro širokou škálu použití, od výroby nábytku až po stavebnictví.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Čela s kulatými trubkami jsou vhodné pouze pro postele s kulatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 206 x 3 x 100 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 200 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 206 x 3 x 100 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 200 cm |
| Hmotnost: | 7.25 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
-1.png)