Kovové náhradní čelo postele 200 cm [374328]
Kód: 374328 374279 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3312334
ZDARMAZDARMA
3312500
ZDARMAZDARMA
3313183
ZDARMAZDARMA
3311961
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní kovová konstrukce: Čelo postele je vyrobeno z práškově lakované oceli. Ocel je mimořádně tvrdý a pevný materiál, který se vyznačuje výjimečnou robustností a stabilitou. Práškové lakování vytváří na oceli ochrannou vrstvu proti opotřebení.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Čela postele s hranatými trubkami jsou vhodná pouze pro postele s hranatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 206 x 3 x 91 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 200 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 206 x 3 x 91 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 200 cm |
| Hmotnost: | 7.05 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
-1.png)