Čelo postele se skříňkami kompozitní dřevo [3115750]
Kód: 3115748 3115750 3115751 3115753 3115754 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3309971
Detailní popis produktu
Robustní čelo postele se skříňkami zaujme svým klasickým designem, který dodá posteli ucelený vzhled a krásně zapadne do každé ložnice.
- Odolný materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Nástěnný design: Čelo i plovoucí noční stolky lze namontovat na stěnu. Tímto způsobem můžete maximalizovat podlahovou plochu a udržet si v místnosti pořádek.
- Úložný prostor: Čelo s nočními stolky nabízí spoustu místa k přehlednému uspořádání vašich věcí.
Varování:
- Šrouby a hmoždinky pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku(y) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry nočního stolku: 48,5 x 32,5 x 80 cm (Š x H x V)
- Rozměry čela postele: 240 x 1,5 x 80 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x noční stolek
- 1x čelo postele
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry nočního stolku: | 48,5 x 32,5 x 80 cm (Š x H x V) |
| Rozměry čela postele: | 240 x 1,5 x 80 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 48.83 kg |
-1.png)