Kovové čelo postele 180 cm [376164]
Kód: 376213Související produkty
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3281079
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3309971
ZDARMAZDARMA
3311314
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Stabilní rám s dlouhou životností: Ocel je pevná, stabilní a dlouhodobě odolná, takže je ideální volbou pro širokou škálu použití, od výroby nábytku až po stavebnictví.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 187 x 3 x 90 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 180 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | 8721102644764 |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 187 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 187 x 3 x 90 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 180 cm |
| Hmotnost: | 6.45 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
| Rozměr balení 1: | 45 x 8.5 x 95 cm |
-1.png)