Koš na prádlo 30 x 30 x 45 cm masivní teakové dřevo [289074]
Kód: 289074Detailní popis produktu
Tento laťkový koš na prádlo v koloniálním stylu a s rustikálním nádechem je ideálním nadčasovým doplňkem do vaší koupelny.
Koš na prádlo je vyrobený z masivního teakového dřeva s přírodní povrchovou úpravou, je proto velice stabilní a má dlouhou životnost. Zároveň nabízí spoustu místa na skladování špinavého prádla, šňůr či jiných domácích potřeb. Případně ho můžete také použít jako stojan na květiny a pěstování různých rostlin a květin. Koš je rovněž opatřený víkem, aby nedošlo ke znečištění jeho obsahu.
- Materiál: masivní teakové dřevo s přírodní povrchovou úpravou
- Rozměry: 30 x 30 x 45 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry základny: 24 x 24 cm (D x Š)
- Laťkové provedení
- Pevná konstrukce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| EAN: | 8719883995946 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 30 x 30 x 45 cm (Š x H x V) |
| Vnitřní rozměry základny: | 24 x 24 cm (D x Š) |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Rozměr balení 1: | 35 x 35 x 47.5 cm |
-1.png)