Koš na prádlo 40 x 30 x 45 cm masivní teakové dřevo [289075]
Kód: 289075Detailní popis produktu
Tento laťkový koš na prádlo v koloniálním stylu a s rustikálním nádechem je ideálním nadčasovým doplňkem do vaší koupelny.
Koš na prádlo je vyrobený z masivního teakového dřeva s přírodní povrchovou úpravou, je proto velice stabilní a má dlouhou životnost. Zároveň nabízí spoustu místa na skladování špinavého prádla, šňůr či jiných domácích potřeb. Případně ho můžete také použít jako stojan na květiny a pěstování různých rostlin a květin. Koš je rovněž opatřený víkem, aby nedošlo ke znečištění jeho obsahu.
- Materiál: masivní teakové dřevo s přírodní povrchovou úpravou
- Celkové rozměry: 40 x 30 x 45 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry základny: 28 x 28 x 29 cm (Š x H x V)
- Laťkové provedení
- Konstrukce ve zcela rozloženém stavu
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| EAN: | 8719883995953 |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 40 x 30 x 45 cm (Š x H x V) |
| Vnitřní rozměry základny: | 28 x 28 x 29 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 9.1 kg |
-1.png)