Jídelní stůl 160 x 80 x 75 cm masivní hrubé mangovníkové dřevo [321563]
Kód: 321563Detailní popis produktu
Tento dřevěný jídelní stůl dodá vaší kuchyni či jídelně industriální styl.
Tento jídelní stůl je vyrobený z masivního hrubého mangovníku, tropického tvrdého dřeva se schopností nést velkou váhu. Toto dřevo také výborně odolává zubu času a opotřebení, a proto je nábytek z mangovníkového dřeva stabilní a odolný. Ocelové nohy stolku jsou ošetřené práškovým nástřikem a poskytují extra stabilitu.
Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: hrubé mangovníkové dřevo, ocel
- Rozměry: 160 x 80 x 75 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8720286104552 |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 160 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | dřevo + kov |
| Rozměry: | 160 x 80 x 75 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 26.9 kg |
-1.png)