Jídelní stůl 120 x 58 x 76 cm masivní akáciové dřevo [247978]
Kód: 247978Detailní popis produktu
Náš jídelní stůl s hranami, které zachovávají přírodní linie dřeva, je nadčasovým doplňkem do vaší kuchyně a jídelního koutu!
Stůl je vyroben z masivního akáciového dřeva a je vysoce odolný a stabilní. Masivní akácie má tvrdé dřevo s překrásnou kresbou, která vydrží mnoho let. Dřevěná textura a hrany, jejichž „živý“ tvar sleduje přirozené linie dřeva, dodávají stolu naprosto ojedinělý vzhled. Každá fáze výroby, ať už se jedná o leštění, natírání nebo lakování, je prováděna s mimořádnou péčí. Montáž stolu je snadná.
Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se liší kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní akáciové dřevo
- Rozměry: 120 x 58 x 76 cm (D x Š x V)
- Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný
- Přírodní styl s „živými“ hranami, které sledují přirozené linie dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8719883559407 |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 120 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 120 x 58 x 76 cm (D x Š x V) |
| Povrch: | leštěný, natřený a nalakovaný |
| Hmotnost: | 18.38 kg |
-1.png)