Hrací věž s lezeckou stěnou masivní borové dřevo [3155945]
Kód: 3155945Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
832597
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Tato dřevěná věž na hraní promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Konstrukce je vyrobena z masivního borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká lezeckou stěnou s lanem a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 53 x 114 x 169 cm (Š x H x V)
- Rozměry hrací věže: 53 x 46,5 x 169 cm (Š x H x V)
- Rozměry lezecké stěny: 45 x 5 x 108 cm (Š x H x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845757779 |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 114 cm |
| Výška: | 169 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 53 x 114 x 169 cm (Š x H x V) |
| Rozměry hrací věže: | 53 x 46,5 x 169 cm (Š x H x V) |
| Rozměry lezecké stěny: | 45 x 5 x 108 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 22.9 kg |
-1.png)