Piknikový stůl pro 6 dětí se slunečníkem šestiúhelník jedle [3281627]
Kód: 4008993 4008994 3281626 3281628 3281625 3281627 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento piknikový stůl se slunečníkem je ideální pro terasy, zahrady a venkovní prostory a poskytuje pohodlné a příjemné místo pro odpočinek a zábavu vašich dětí a jejich přátel.
- Sada stolu a lavice 2 v 1: Piknikový stůl s lavicemi je ideální pro dětské oslavy a setkání, protože poskytuje dostatek prostoru pro jídlo, nápoje a příslušenství a také pohodlné sezení pro děti, které si mohou vychutnat vzpomínky na dětství.
- Spolehlivý a stabilní materiál: Tento piknikový stůl je vyroben z masivního jedlového dřeva, které zajišťuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost.
- Ochrana proti slunci a dešti: Venkovní slunečník je vyroben z odolného polyesteru a poskytuje ochranu před sluncem a deštěm, takže vašim dětem poskytne ideální místo, kde si venku hrát.
Je dobré vědět:
- Tento výrobek není vhodný pro použití za špatných povětrnostních podmínek, jako je silný vítr, silný déšť, sníh, bouře atd.
- Piknikový stůl:
- Materiál: masivní jedlové dřevo
- Celkové rozměry: 162 x 53 cm (průměr x V)
- Průměr stolní desky: 90 cm
- Průměr otvoru na slunečník: 34 mm
- Max. nosnost: 300 kg (50 kg každá lavice)
- Vhodné pro 6 dětí
- Hmotnost: 17,2 kg
- Doporučený věk: 3+
- Zahradní slunečník:
- Materiál potahu: polyester
- Materiál tyče: tvrdé dřevo
- Rozměry: 120 x 140 cm (průměr x V)
- Průměr tyče: 32 mm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x piknikový stůl
- 1x zahradní slunečník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Posezení pro děti |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výška: | 140 cm |
| Barva: | hnědá, světlé dřevo, hnědá/modrá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 162 x 53 cm (průměr x V) |
| Průměr stolní desky: | 90 cm |
| Průměr otvoru na slunečník: | 34 mm |
| Max. nosnost: | 300 kg (50 kg každá lavice) |
| Hmotnost: | 17,2 kg, 19.06 kg |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Montáž nutná: | ano |
| Materiál potahu: | polyester |
| Materiál tyče: | tvrdé dřevo |
| Rozměry: | 120 x 140 cm (průměr x V) |
| Průměr tyče: | 32 mm |
-1.png)