Dětské hřiště na zahradu masivní dřevo douglasky [3157004]
Kód: 3157004Související produkty
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
832597
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Konstrukce věže je vyrobena z masivního dřeva douglasky. Masivní dřevo douglasky je vysoce odolný druh dřeva, který se výborně hodí pro venkovní použití. Dřevo douglasky je také pevné a vyžaduje minimum údržby i pod vlivem povětrnostních podmínek.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám tohoto dětského hřiště zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Nohy dětské houpačky ve tvaru písmene A navíc zajišťují potřebnou rovnováhu.
- Multifunkční herní centrum: Dřevěná věž má plošinu ve výšce 118 cm a vyniká zvlněnou skluzavkou, lezeckou stěnou s úchyty, houpačkou a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách.
- Nekonečná zábava: Toto dřevěné dětské hřiště je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Celkové rozměry: 246 x 335 x 207 cm (Š x H x V)
- Hrací věž:
- Materiál: masivní dřevo douglasky (neošetřené)
- Rozměry: 85 x 53 x 207 cm (D x Š x V)
- Zvlněná skluzavka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 210 x 40 cm (D x Š)
- Montážní výška: 118 cm
- Celková šířka skluzavky: 40 cm
- Šířka posuvné části: 32 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Šrouby pro montážní plošinu (M3,5 x 28) jsou součástí dodávky.
- Jedna houpačka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Celkové rozměry: 191 x 185 x 186 cm (D x Š x V)
- Rozměry houpačky: 32 x 22 x 140 cm (D x Š x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x houpačka
- 1 x zvlněná skluzavka
- 1x lezecká stěna
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845776664 |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 210 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 210 x 40 cm (D x Š) |
| Rozměry houpačky: | 32 x 22 x 140 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Celkové rozměry: | 191 x 185 x 186 cm (D x Š x V) |
| Montážní výška: | 118 cm |
| Celková šířka skluzavky: | 40 cm |
| Šířka posuvné části: | 32 cm |
| Maximální hmotnost uživatele: | 45 kg |
| Hmotnost: | 48.04 kg |
-1.png)