Dětské hřiště na zahradu impregnované borové dřevo [3155821]
Kód: 3155821Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
832593
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Konstrukce věže je vyrobena z vakuově impregnovaného borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Impregnace je konzervační proces, který se provádí pomocí autoklávu. Tlaková úprava zvyšuje odolnost proti trouchnivění a počasí.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Nohy dětské houpačky ve tvaru písmene A navíc zajišťují potřebnou rovnováhu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká zvlněnou skluzavkou, houpačkou a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Dřevěná střecha navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Celkové rozměry: 238 x 259 x 207 cm (D x Š x V)
- Hrací věž:
- Materiál: vakuově impregnované borové dřevo
- Rozměry: 46,5 x 64 x 207 cm (D x Š x V)
- Jedna houpačka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Celkové rozměry: 184 x 160 x 162 cm (D x Š x V)
- Rozměry houpačky: 32,5 x 22 x 112,5 cm (D x Š x V)
- Zvlněná skluzavka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 169 x 38,5 cm (D x Š)
- Montážní výška: 90 cm
- Celková šířka skluzavky: 38,5 cm
- Šířka posuvné části: 32 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Šrouby pro montážní plošinu (M3,5 x 28 mm) jsou součástí dodávky.
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1 x zvlněná skluzavka
- 1x houpačka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845756536 |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 169 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 184 x 160 x 162 cm (D x Š x V) |
| Rozměry houpačky: | 32,5 x 22 x 112,5 cm (D x Š x V) |
| Rozměry: | 169 x 38,5 cm (D x Š) |
| Montážní výška: | 90 cm |
| Celková šířka skluzavky: | 38,5 cm |
| Šířka posuvné části: | 32 cm |
| Maximální hmotnost uživatele: | 45 kg |
| Hmotnost: | 34.13 kg |
-1.png)