Dětské hřiště na zahradu masivní dřevo douglasky [3156902]
Kód: 3156902Související produkty
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
4008991
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Masivní dřevo douglasky: Tato zahradní věž je vyrobená z masivní douglasky. Masivní dřevo douglasky je vysoce odolný druh dřeva, který se výborně hodí pro venkovní použití. Dřevo douglasky je také pevné a vyžaduje minimum údržby i pod vlivem povětrnostních podmínek.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám dětského hřiště zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Nohy dětské houpačky ve tvaru písmene A navíc zajišťují potřebnou rovnováhu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká lezeckou stěnou s lanem, houpačkou a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Dřevěná střecha navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Toto dětské hřiště na zahradu je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Celkové rozměry: 245 x 256 x 264 cm (D x Š x V)
- Hrací věž:
- Materiál: masivní dřevo douglasky (neošetřené)
- Rozměry: 53 x 85 x 264 cm (D x Š x V)
- Rozměry lezecké stěny: 45 x 5 x 147 cm (D x Š x V)
- Jedna houpačka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Celkové rozměry: 190 x 185 x 186 cm (D x Š x V)
- Rozměry houpačky (každý kus): 32 x 22 x 140 cm (D x Š x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna
- 1x houpačka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845775643 |
| Šířka: | 85 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška: | 264 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 190 x 185 x 186 cm (D x Š x V) |
| Rozměry: | 53 x 85 x 264 cm (D x Š x V) |
| Rozměry lezecké stěny: | 45 x 5 x 147 cm (D x Š x V) |
| Rozměry houpačky (každý kus): | 32 x 22 x 140 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 49.01 kg |
-1.png)