Dětské hřiště na zahradu masivní dřevo douglasky [3155919]
Kód: 3155919Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
832597
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Konstrukce je vyrobena z masivního dřeva douglasky. Masivní dřevo douglasky je vysoce odolný druh dřeva, který se výborně hodí pro venkovní použití. Dřevo douglasky je také pevné a vyžaduje minimum údržby i pod vlivem povětrnostních podmínek.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Nohy dětské houpačky ve tvaru písmene A navíc zajišťují potřebnou rovnováhu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká lezeckou stěnou s lanem, lezeckou stěnou s úchyty, houpačkou a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Celkové rozměry: 232 x 184 x 169 cm (D x Š x V)
- Hrací věž:
- Materiál: masivní dřevo douglasky (neošetřené)
- Rozměry: 53 x 46,5 x 169 cm (D x Š x V)
- Rozměry lezecké stěny: 45 x 5 x 108 cm (D x Š x V)
- Jedna houpačka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Celkové rozměry: 184 x 160 x 162 cm (D x Š x V)
- Rozměry houpačky (každý kus): 33 x 22 x 113 cm (D x Š x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna
- 1x houpačka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845757519 |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška: | 169 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 184 x 160 x 162 cm (D x Š x V) |
| Rozměry: | 53 x 46,5 x 169 cm (D x Š x V) |
| Rozměry lezecké stěny: | 45 x 5 x 108 cm (D x Š x V) |
| Rozměry houpačky (každý kus): | 33 x 22 x 113 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 36.96 kg |
-1.png)