Dětské hřiště na zahradu masivní borové dřevo [3155834]
Kód: 3155834Související produkty
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008993
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Tato hrací věž je vyrobena z masivního borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Nohy dětské houpačky ve tvaru písmene A navíc zajišťují potřebnou rovnováhu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká lezeckou stěnou s lanem, žebříkem a houpačkou. Vaše děti si navíc mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Dřevěná střecha navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Celkové rozměry: 286 x 248 x 214 cm (D x Š x V)
- Hrací věž:
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 166 x 107 x 214 cm (D x Š x V)
- Rozměry lezecké stěny: 45 x 5 x 108 cm (D x Š x V)
- Jedna houpačka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Celkové rozměry: 184 x 160 x 162 cm (D x Š x V)
- Rozměry houpačky: 32,5 x 22 x 112,5 cm (D x Š x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna
- 1x houpačka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845756666 |
| Šířka: | 107 cm |
| Hloubka: | 166 cm |
| Výška: | 214 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 184 x 160 x 162 cm (D x Š x V) |
| Rozměry: | 166 x 107 x 214 cm (D x Š x V) |
| Rozměry lezecké stěny: | 45 x 5 x 108 cm (D x Š x V) |
| Rozměry houpačky: | 32,5 x 22 x 112,5 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 56.73 kg |
-1.png)