Dětské hřiště na zahradu impregnované borové dřevo [3278967]
Kód: 3278967Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
832593
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Rám je vyroben z vakuově impregnovaného borového dřeva. Masivní borové dřevo je známé svou pevností a dlouhou životností. Jeho rovná textura a výrazné suky přispívají k jeho rustikálnímu kouzlu. Dřevo bylo napuštěno konzervačním roztokem a ošetřeno v autoklávu, čímž se zvýšila jeho odolnost proti hnilobě a povětrnostním vlivům.
- Stabilní dřevěný rám: Dřevěný rám zahradní hrací věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká lezeckou stěnou, žebříkem a pískovišti. Vaše děti si navíc mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Střecha s mráčky navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Toto dřevěné venkovní dětské hřiště je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Celkové rozměry: 107 x 229 x 215 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Hrací věž:
- Materiál hrací věže: vakuově impregnované borové dřevo
- Materiál střechy: polyester
- Rozměry: 101,5 x 110,5 x 215 cm (D x Š x V)
- Výška plošiny: 90 cm
- Lezecká stěna s lanem:
- Materiál: vakuově impregnované borové dřevo
- Rozměry: 45 x 5 x 108 cm (Š x H x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna s lanem
- 1x žebřík
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8721102605444 |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 108 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 107 x 229 x 215 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Materiál hrací věže: | vakuově impregnované borové dřevo |
| Materiál střechy: | polyester |
| Rozměry: | 45 x 5 x 108 cm (Š x H x V) |
| Výška plošiny: | 90 cm |
| Hmotnost: | 47.78 kg |
| Rozměr balení: | 28.9 x 13.2 x 107.2 cm, 29.3 x 9 x 110.9 cm, 32.8 x 21.5 x 113.5 cm, 13.2 x 3.2 x 33.5 cm |
-1.png)