Dětská patrová postel se závěsy 80x200 cm borovice [3284006]
Kód: 3283988 3283989 3283990 3283991 3283992 3283993 3284012 3284014 3284013 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato dřevěná palanda je elegantní a funkční, takže je perfektním doplňkem do každé místnosti s omezeným prostorem.
- Masivní borovicové dřevo: Tato palanda je vyrobena z masivního borovicového dřeva pro stabilitu a odolnost. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Skvělá zábava: Závěsy můžete kombinovat s nízkou palandou a vytvořit tak tajný úkryt pro vaše dítě, který vám poskytne skvělou zábavu před spaním a dodá ložnici ústřední bod!
- Bezpečnostní zábradlí: Horní palanda je vybavena bezpečnostním zábradlím na všech 4 stranách, takže vaše dítě může spát, aniž by se muselo bát, že spadne.
- Praktický žebřík: Tato palanda pro dva má žebřík, který umožňuje pohodlné nastupování a vystupování z postele. Přináší také radost a promění jejich pokoj v dětské hřiště.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
Varování:
- Aby se zabránilo převrácení, musí být tento produkt používán s dodaným upevňovacím prvkem na zeď.
- Patrová postel:
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 205,5 x 85,5 x 112 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 80 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Maximální tloušťka matrace: 11 cm
- Vhodné pro děti od 6 let
- Sada závěsů:
- Materiál: 100% polyester
- Pouze pro vnitřní použití
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x patrová postel
- 1x přední závěs: 100 x 75 cm (D x Š)
- 1x přední závěs: 60 x 75 cm (D x Š)
- 1x přední závěs: 34 x 75 cm (D x Š)
- 1x závěs se 3 kapsami: 80 x 43 cm (D x Š)
- 2x boční závěs: 85 x 76 cm (D x Š)
- 1x tunel (naplocho): 211 x 94 cm (D x Š)
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 85.5 cm |
| Hloubka: | 205.5 cm |
| Výška: | 112 cm |
| Barva: | černá, modrá, růžová, bílá/černá, bílá/modrá, bílá/růžová, černá/hnědá, černá/modrá, černá/růžová, hnědá/modrá, hnědá/růžová |
| Materiál: | syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 205,5 x 85,5 x 112 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 80 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Maximální tloušťka matrace: | 11 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| 1x přední závěs: | 34 x 75 cm (D x Š) |
| 1x závěs se 3 kapsami: | 80 x 43 cm (D x Š) |
| 2x boční závěs: | 85 x 76 cm (D x Š) |
| 1x tunel (naplocho): | 211 x 94 cm (D x Š) |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 33.31 kg |
| Rozměr balení 1: | 32 x 21 x 114 cm |
| Rozměr balení 2: | 18.5 x 14 x 55.5 cm |
-1.png)