Dětská LED postel závodní auto, 90x200 cm, [243937]
Kód: 243937 243936 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato dětská postel s atraktivním designem závodních aut a pevnou konstrukcí bude skutečným poutačem v pokoji vašeho dítěte. Pohodlná, funkční a esteticky příjemná postel je navržena tak, aby dětem zajistila maximální pohodlí a maximální bezpečnost. Je vybavena LED páskem s proměnlivou barvou, který vytvoří úžasný světelný efekt.
Postel je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a má pevnou a robustní konstrukci. Je navržena s bočnicemi na obou stranách, aby se zabránilo pádu dítěte z postele. Robustní lamely poskytují potřebnou oporu a odolávají každodennímu opotřebení. Pomocí přiloženého dálkového ovladače můžete snadno nastavit jas a barevné vzory LED světelného pásku a vytvořit tak pro vaše dítě poutavou světelnou show.
Montáž je snadná. Postel je vhodná pro matraci o rozměrech 90 x 200 cm.
Poznámka 1: Dodávka obsahuje pouze rám postele; Matrace není součástí balení.
Poznámka 2: Doporučujeme používat sadu LED pásků pod dohledem dospělé osoby.
Poznámka 3: Tato postel má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Rám postele:
- Materiál: MDF rám + dřevěné lamely
- Celkové rozměry: 225 x 94 x 38 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Snadná montáž
- Sada s LED proužkem:
- Adaptér: 220–240 V ~, 50–60 Hz
- Napětí: DC 12 V
- Výkon: 7,2 W
- 5050-30D RGB LED proužek (délka: 90 cm)
- RGB ovládací skříňka
- VAROVÁNÍ: Výrobek není vhodný pro děti mladší 4 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 94 cm |
| Hloubka: | 225 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Barva: | červená, modrá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Celkové rozměry: | 225 x 94 x 38 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Adaptér: | 220–240 V ~, 50–60 Hz |
| Napětí: | DC 12 V |
| Výkon: | 7,2 W |
| 5050-30D RGB LED proužek (délka: | 90 cm) |
| Varování: | Výrobek není vhodný pro děti mladší 4 let. |
| Hmotnost: | 31.3 kg |
-1.png)