Dešťové sprchové hlavice 2 ks 50 x 50 cm nerezová ocel [275943]
Kód: 275943Související produkty
ZDARMAZDARMA
149154
ZDARMAZDARMA
151873
ZDARMAZDARMA
145676
ZDARMAZDARMA
154945
ZDARMAZDARMA
146650
ZDARMAZDARMA
146636
Detailní popis produktu
Tato obdélníková sprchová hlavice /pevná hlavová sprcha je perfektním doplňkem každé koupelny. Je opatřena velkým množstvím trysek, které rozstřikují vodu na velké ploše, aby bylo sprchování opravdu relaxačním zážitkem.
Silikonové trysky zajišťují snadné čištění vodního kamene a otočný kloub umožňuje nastavení úhlu proudu sprchy.
Balení obsahuje 2 sprchové hlavice.
- Materiál: nerezová ocel
- Rozměry: 50 x 50 cm (D x Š)
- Tvar: čtvercový
- Trysky odolné vůči vodnímu kameni
- Počet trysek: 324
- Může být namontována na stěnu nebo na strop
- Balení obsahuje: 2 sprchové hlavice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hlavice |
|---|---|
| EAN: | 8718475797227 |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 50 x 50 cm (D x Š) |
| Tvar: | čtvercový |
| Počet trysek: | 324 |
| Balení obsahuje: | 2 sprchové hlavice |
| Hmotnost: | 7.14 kg |
-1.png)