Dešťová sprchová hlavice nerezová ocel 304 30 x 30 cm čtvercová [147688]
Kód: 147688Související produkty
ZDARMAZDARMA
152142
ZDARMAZDARMA
149151
ZDARMAZDARMA
146645
ZDARMAZDARMA
151881
ZDARMAZDARMA
145681
ZDARMAZDARMA
3185463
ZDARMAZDARMA
149148
Detailní popis produktu
Tato sprchová hlava je skvělým doplňkem do každé koupelny.
Tato dešťová sprchová hlava je perfektní doplněk do každé koupelny. Je vyrobená z odolné nerezové oceli 304, která zaručuje skvělou odolnost vůči korozi a rezavění. Je opatřená velkým množstvím trysek, které rozstřikují vodu na velké ploše a sprchování mění v opravdu relaxační zážitek.
Silikonové trysky zajišťují snadné čištění vodního kamene a otočný kloub umožňuje nastavení úhlu proudu sprchy.
- Materiál: nerezová ocel 304 se zrcadlovým povrchem, silikon
- Rozměry: 30 x 30 cm (D x Š)
- Tvar: čtvercový
- Trysky odolné vůči vodnímu kameni
- Počet trysek: 168
- Může být namontována na stěnu nebo na strop
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hlavice |
|---|---|
| EAN: | 8720286059869 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Materiál: | kov + plast |
| Rozměry: | 30 x 30 cm (D x Š) |
| Tvar: | čtvercový |
| Počet trysek: | 168 |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
-1.png)